1.Odamız girişimleri ile yurtdışı ticari örgüt mensupları, yurtdışı işadamları ile Kayseri işadamları bir araya getirilerek görüşmeler yapılmış ve böylece ihracata yönelik olumlu katkılar sağlanmıştır.
2.Macaristan’ın Miskolc Ticaret ve Sanayi Odası ile kardeş oda protokolü imzalanmıştır.
3.Türkiye ile Pakistan arasında dördüncüsü gerçekleştirilen Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi kapsamında Kayseri Ticaret Odası ile Lahor Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği anlaşması imzalanmıştır.
4.Fransa, İtalya, İspanya ve Dubai iş gezileri üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.
5.Kayseri Ticaret Odası, Macaristan ziyareti kapsamında Türk Macar İşadamları Derneği (TÜMİŞAD) heyeti arasında iş ve yatırım fırsatları ele alınmıştır.
6.Belçika’da Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ile Kayseri Ticaret Odası arasında imzalanan “Türkiye’de AB Bilgi Merkezleri Ağı’nın Desteklenmesi Projesi” kapsamında, Belçika’nın başkenti Brüksel’e çalışma ziyareti gerçekleştirilmiştir.
7.Fuar teşvikleri ve Pazar araştırmaları raporlarının üyelerle paylaşılmasına devam edilmiştir.
8.İhracatın geliştirilmesi ve artırılmasına yönelik sektör temsilcileri ile çalıştaylar yapılmıştır.
9.Danimarka Sektör Öncüleri ile Kayseri Ticaret Odası üyeleri B2B toplantılarında buluşturulmuştur.
10.T.C. Başbakanlık, DEİK ve TİM’in ortaklığında gerçekleştirilen İskandinav Ülkeleri (Finlandiya, İsveç, Polonya) İşbirliği programı kapsamında karşılıklı görüşmelere katılım sağlanmıştır.
11.Road Show-Discovering Afrika” (Afrikayı Keşfetmek) konulu program kapsamında Kayseri’ye gelen Afrika Birliği Ülkeleri Büyükelçileri gala yemeğinde konuk edilmiş, Oda üyeleri ile B2B toplantıları gerçekleştirilmiştir.