“Ticaret Şehrinde Doyasıya Alışveriş”
Tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle, sanatıyla marka bir şehir olan Kayserimizin, ekonomisini canlandırmak ve yurtdışında Kayseri’yi tanıtarak bölge turizminden de üzerine düşen payı alabilmesine katkı sağlamak amacıyla, Kayseri Ticaret Odasının öncülüğünde Kayseri Shopping Fest düzenlenecektir.
Tarihin en eski uygarlıklarından beri şehirleşmeyi başarmış ve başarılı ticari girişimlerin adresi olmuş Kayseri’de düzenlenecek bu festivalle, 2 hafta süresince katılımcıların Kayseri’deki mağaza ve oluşturulacak fuar alanlarından ihtiyaçları olan ürünleri tedarik etmeleri sağlanacaktır.
Diğer yandan festivale katılımcıların artırılabilmesi için ulusal ve uluslararası basında reklam ve tanıtım faaliyetleri yapılacak ve başta Kayserililer olmak üzere tüm katılımcılara doyulmaz alışveriş keyfi, eğlence ve sürprizlerle dolu bir atmosfer sunulacaktır.
Kayseri Shopping Fest süresince katılım sağlayan pek çok marka, avantajlı kampanya ve indirimleriyle ziyaretçilere alışveriş keyfi sunacak ve böylelikle perakende sektörünün canlanmasına katkı sağlanacaktır.
Kayseri Shopping Fest kentimizin ekonomisine katkı sunarken, gerçekleştirilecek eğlence, konser ve sergilerle de şehrin kültürel faaliyetlerinin artmasına neden olacaktır.