“Bilgi Güçtür”

KTO Ticaret Akademisiyle üyelerimize ticari faaliyetleri süresince karşılaşabilecekleri bir çok alandaki problemlerine önleyici ve destekleyici hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kurulacak eğitim ve destek fonları birimleriyle üyelerimizin gelişim ve büyümelerine katkı sağlanacaktır.

Eğitim Hizmetleri Birimi, üyelerimizin ticari faaliyetleri süresince olası problemlerini giderebilmek amacıyla önceden eğitim ve gelişim hizmetleri sunarak sorun çıkmadan şirketleri güçlendirmeyi amaçlamakta ve aynı zamanda olan ya da yaşana giden problemlerin çözümü için destek hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır.

Destek Fonları Birimi ise, Kamu Teşvik ve Destekleri, Özel Sektör Teşvik ve Destekleri, Uluslararası Teşvik ve Desteklerini üyelerimize ulaştıracak bir birim olup, uzman ekibiyle üye şirketlerin mevcut yapılarına uygun fonları araştırarak gerekli projelerin geliştirilip ilgili kuruma sunulması ve ekonomik desteğin alınması süreçlerinin tamamını takip ve koordine edecektir.

KTO Ticaret Akademisi, bilginin güç olduğuna inanarak faaliyetlerini yapılandıracak ve üyelerimizin bilgiyle güçlenmelerine katkı sunacaktır.