Kayseri Ticaret Odası, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için TOBB öncülüğünde sürdürülen akreditasyon işlemlerinde A seviyesine yükselme başarısını göstermiştir. Bundan sonraki hedef A+ hizmet kalitesine ulaşmaktır. Erişilecek bu akreditasyon düzeyi Türkiye’de odalar arasında bir ilk olacaktır.
Odamızın gelişmesi için sarfettiğimiz bu çabayı, üyelerimizin gelişmesi için de bir fırsat olarak gördüğümüz Yıldız Şirketler Projesiyle, bünyemizde bulunan üye şirketlerin üretim, yönetim, organizasyon, tedarik, pazarlama, insan kaynakları, ar-ge, finans ve muhasebe yönetimi gibi birçok alanda belirlenecek kriterler çerçevesinde değerlendirilerek sınıflandırılmasını sağlayacağız. Böylece şirketlerin değişim ve gelişim ihtiyaçlarına uygun oluşturacağımız raporlar ve gelişim planlarıyla şirketlerimizin kapasitesi artacak ve sürdürülebilir bir büyüme için sağlam temeller üzerine oturacaktır.
Şirketlerimiz, yapılacak analiz sonucunda ifade edilen mevcut basamaktan üst basamaklara tırmanabilmeleri için odamız bünyesinde oluşturacağımız uzmanlardan oluşan danışman ekiple bire-bir temaslar sağlayarak gerekli desteği alabilecek ve şirket kalitelerini artırmak için profesyonel bir süreci takip ederek gereksiz ve ekstra yük olacak masraflardan kurtulmuş olacaklardır.